شماره تماس: 02165512372تلفن همراه : 09190304562

تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا : زمانی بود که دانش بشر با شتاب اندکی پیش می رفت و محتوای تولید شده به وسیله آدمی به اندازه ای اندک بود که یک فرد هم پزشک بود و هم ریاضی دان و هم فلسفه درس می داد.

اما در دنیای کنونی دیگر چنین چیزی ممکن نیست چون هر چه می گذرد آدمی پی می برد که کمتر می داند و باید در راستای بهبود دانش خود گام های اساسی بردارد وگرنه دچار چالش های فراوانی می شود.

همان گونه که آدمی برای زنده ماندن به خوراک نیازمند است سایت ها نیز برای سر و پا ماندن و تبدیل نشدن به یک متروکه نیازمند است تا به آن خوراک رسانده شود و خوراک سایت نیز چیزی جز محتوای مناسب بروز و کارآمد نیست.

تولید محتوا

تولید محتوا

پزشکان به عنوان بخش مهمی از بدنه جامعه که در سرپا نگه داشتن آن کوشش فراونی دارند برای اینکه بتوانند داشته های خود را در سبد زیبایی به مردم پیشکش کنند باید در سایت های خود به صورت مرتب و روزانه مطلب دید و مقاله های پزشکی که نشانگر آگاهی آنها نسبت به دانش های روز است قرار دهند.

هر پزشک خود به عنوان یک نهاد فردی وظیفه دارد مردم را با دانسته های خود آشنا کند تا همه بتوانند از این آگاهی ها بهره ببرند و در نتیجه هزینه های سلامت جامعه کاهش یابد که به رشد تولید ملی نیز کمک می کند.

اما آیا یک پزشک با انبوهی از بیماران و عمل های جراحی و حضور در همایش ها و کلاس های دانش افزایی، دیگر فرصتی دارد که سایت خود را بروز کند و محتوای مناسب قرار دهد.

یا اینکه باید این کار را به افرادی خبره و نخبه بسپارد که هم از دانش پزشکی آگاهی دارند و هم با بروزرسانی سایت ها آشنا هستند و می دانند چه چیزی می تواند سایت را در شرایط بهتری قرار دهد.

محتوای خوب گنجی است در میان دستان شما تنها باید به خود شهامت باز کردن دستهایتان را بدهید.

مجموعه پزشک برتر با دانش تخصصی افراد حاضر در مجموعه خود قادر به تحقق اهداف شما میباشد.

درباره پزشک برتر!

در دنیایی که متفاوت بودن کار ساده ای نیست ما متفاوت بودن را برگزیده ایم تا با برترین ها کار کنیم.وبسایت پزشک برتر با توجه به نیاز روزافزون جامعه به خدمات پزشکی و ایجاد پیوند میان پزشک و بیمار پا به میدان نهاده تا از فضای مجازی به مطب پزشکان پل بزند تا این گروه فرهیخته جامعه بتواند داشته های خود را به گروه های بزرگتری از مردم برساند. با توجه به اینکه پزشکان به دلیل دغدغه های فراوان فرصت اداره کافی برای این کار را ندارند ما صفر تا صد این فرآیند را برعهده می گیریم. از طراحی سایت (فقط تخصصی پزشکی) گرفته تا اداره شبکه های اجتماعی و تولیدمحتوای کارشناسانه. دانش شما با مهارت ما جامعه ای تندرست خواهد ساخت.

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای پزشک برتر