شماره تماس: 02165512372تلفن همراه : 09190304562

طراحی سایت کلینیک

طراحی سایت کلینیک

طراحی سایت کلینیک ها: در جهان امروز به ویژه در کشور ما کلینیک ها به عنوان مرکزهای بهداشتی نقش ویژه ای در تندرستی مردم بازی می کنند.

به همین جهت است که بسیاری از پزشکان چیره دست بخش زیادی از خدمت خود به بیماران را در این فضا انجام می دهند به ویژه عمل های سرپایی یا درمان هایی که نیازی به حضور بیمار در کلینیک ندارد.

کلینیک ها به عنوان پیوند دهنده بیمار و پزشک به شمار می آیند.

اگر به آمارها نگاه کنید خواهید دید در این سالها روز به روز بر تعداد  این کلینیک به ویژه از نوع تخصصی آن افزوده می شود که در کاهش هزینه های بهداشت و درمان و سبک تر شدن کار بیمارستان ها و برداشتن بار از روی دوش آنها تاثیر خود را گذاشته اند.

طراحی سایت کلینیک

طراحی سایت کلینیک

اما همین کلینیک ها برای اینکه بتوانند در زنجیره بهداشت و درمان جای بگیرند نیاز دارند خود را به پزشکان و مردم به ویژه بیماران بشناسانند.

اگر این کلینیک ها بخواهند از فضاهای تبلیغاتی برای نمونه تابلوهای شهری بهره ببرند باید هزینه ی زیادی را بپردازند اما آیا این فرآیند می تواند به شناخته شدن آنهها کمک کند خوب بی گمان پاسخ منفی است چون کسی دیگر به این چیزها اهمیت نمی دهد.

کلینیک ها می توانند به سراغ راهکار دیگری بروند که برای آنها شناسنامه می سازد و به میان مردم می برد.

کلینیک ها می توانند با سفارش طراحی سایت کلینیک اختصاصی نخستین گام را در راستای بهبود جایگاه خود در جامعه بردارند.

در  واقع داشتن وبسایت برای کلینیک مانند این است که تا کنون کالایی را بدون بسته بندی وارد بازار می کرده بنابراین هیچ کس نمی تواند بفهمد که با کدام تولیدکننده طرف است.

فضای اینترنت مانند دریایی است که ماهیان بی پایانی در آن وجود دارد و شکار آن ها تنها به توانایی ما بستگی دارد پس  داشتن وبسایت برای یک کلینیک مانند داشتن ماهیان بیشتر است.

جهت طراحی سایت کلینیک خود با مشاورین مجموعه پزشک برتر در تماس باشید…

درباره پزشک برتر!

در دنیایی که متفاوت بودن کار ساده ای نیست ما متفاوت بودن را برگزیده ایم تا با برترین ها کار کنیم.وبسایت پزشک برتر با توجه به نیاز روزافزون جامعه به خدمات پزشکی و ایجاد پیوند میان پزشک و بیمار پا به میدان نهاده تا از فضای مجازی به مطب پزشکان پل بزند تا این گروه فرهیخته جامعه بتواند داشته های خود را به گروه های بزرگتری از مردم برساند. با توجه به اینکه پزشکان به دلیل دغدغه های فراوان فرصت اداره کافی برای این کار را ندارند ما صفر تا صد این فرآیند را برعهده می گیریم. از طراحی سایت (فقط تخصصی پزشکی) گرفته تا اداره شبکه های اجتماعی و تولیدمحتوای کارشناسانه. دانش شما با مهارت ما جامعه ای تندرست خواهد ساخت.

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای پزشک برتر