شماره تماس: 02165512372تلفن همراه : 09190304562

متخصص زنان – پزشک زنان – معرفی برترین متخصص زنان و زایمان

متخصص زنان – پزشک زنان

متخصص زنان : زنان همواره به دلیل ویژگی فرزند آوری و مشکلات ناشی از آن و همچنین حساسیت بالای رحم در معرض آسیب های متعددی قرار دارند ، ( متخصص زنان ) از این رو لازم است هر گونه مشکلات قاعدگی و رحم در زنان مورد توجه قرار گیرد ، در همین راستا در این مقاله ، به معرفی متخصص زنان و وظایف وی پرداخته شده است ، لذا با ما در این مقاله تا پایان همراه باشید .

متخصص زنان

متخصص زنان : پزشکی زنان یا پزشکی بیماری های زنان و زایمان ، از جمله رشته های تخصصی پزشکی است که در این رشته به تشخیص و درمان بیماری‌های زنان مانند قاعدگی دردناک، اختلالات قاعدگی، سرطانهای رحم، سرطان تخمدان، سرطان دهانه رحم، سرطان واژن، نزدیکی دردناک، کیست تخمدان، پیچ‌خوردگی تخمدان، عفونت دستگاه تناسلی ، بارداری، سیر و کنترل آن و انجام زایمان طبیعی یا عمل سزارین و عوارض آن و … پرداخته می شود .

عمل زیبایی تنگ کردن واژن ( پرینورافی ) ، کوچک کردن لبه‌های خارجی واژن ( لابیاپلاستی ) و تزریق چربی در لابیاماژور و واژن از جمله جراحی های زیبایی است که توسط پزشک زنان در ناحیه ی تناسلی صورت می پذیرد .

بیماری‌های قابل تشخیص و درمان توسط پزشک زنان

مشکلات لگن با بافت‌های حمایت کننده از ارگان‌های لگنی مانند نقص در کف لگن.

زمان مراجعه به متخصص زنان

بهتر است زنان هر سال برای معاینه به پزشک متخصص مراجعه کنند ، این معاینات سالانه فرصت بسیار خوبی برای متخصصین می باشد تا به بیماران در مورد حفظ سبک زندگی سالم و به حداقل رساندن خطرات بهداشتی آگاهی دهند .

علاوه بر زنان ، دختران نیز در صورت مشکلات قاعدگی و عفونت های رحمی لازم است جهت درمان اساسی و اصولی به پزشک زنان مراجعه کنند .

در ادامه قصد داریم با معرفی پزشک برتر در زمینه زنان و زایمان که محبوبیت بسیار زیادی در میان بیماران خود دارد شما را نیز با خدمات این پزشک آشنا کنیم… پس با ما همراه باشید…

درباره پزشک برتر!

در دنیایی که متفاوت بودن کار ساده ای نیست ما متفاوت بودن را برگزیده ایم تا با برترین ها کار کنیم.وبسایت پزشک برتر با توجه به نیاز روزافزون جامعه به خدمات پزشکی و ایجاد پیوند میان پزشک و بیمار پا به میدان نهاده تا از فضای مجازی به مطب پزشکان پل بزند تا این گروه فرهیخته جامعه بتواند داشته های خود را به گروه های بزرگتری از مردم برساند. با توجه به اینکه پزشکان به دلیل دغدغه های فراوان فرصت اداره کافی برای این کار را ندارند ما صفر تا صد این فرآیند را برعهده می گیریم. از طراحی سایت (فقط تخصصی پزشکی) گرفته تا اداره شبکه های اجتماعی و تولیدمحتوای کارشناسانه. دانش شما با مهارت ما جامعه ای تندرست خواهد ساخت.

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای پزشک برتر