شماره تماس: 02165512372تلفن همراه : 09190304562

درباره ما

چکیده ای درباره ی پزشک برتر

در دنیایی که متفاوت بودن کار ساده ای نیست ما متفاوت بودن را برگزیده ایم تا با برترین ها کار کنیم. وب سایت پزشک برتر با توجه به نیاز روزافزون جامعه به خدمات پزشکی و ایجاد پیوند میان پزشک و بیمار پا به میدان نهاده تا از فضای مجازی به مطب پزشکان پل بزند تا این گروه فرهیخته جامعه بتواند داشته های خود را به گروه های بزرگتری از مردم برساند. با توجه به اینکه پزشکان به دلیل دغدغه های فراوان فرصت اداره کافی برای این کار را ندارند ما صفر تا صد این فرآیند را برعهده می گیریم. از طراحی سایت (فقط تخصصی پزشکی) گرفته تا اداره شبکه های اجتماعی و تولیدمحتوای کارشناسانه. دانش شما با مهارت ما جامعه ای تندرست خواهد ساخت.

اعضای تیم پزشک برتر

عباس قره داغی
عباس قره داغی

صاحب امتیاز

منیره عابدی
منیره عابدی

کارشناس برندینگ

اطلاعات تماس با پزشک برتر

تلفن تماس:
02165512372
آدرس :
ابتدای فاز 1 اندیشه، مجتمع مهستان، ورودی دوم، طبقه دوم، واحد 7

سوالات متداول

چجوری اعتماد کنم؟

اعتماد و بحث های مربوط به این امر در جامعه ی امروزی ما موضوعی هست که تقریبا همه ما روزانه با آن دست و پنجه نرم میکنیم! اما اعتماد به سایتی که تمامی راه های ارتباط با این مجموعه را برای شما در تمام ساعات فراهم نموده است به راحتی قابل انجام است.

طرح ها واقعا اختصاصی هستند؟

در جواب به این سوال هم میشه گفت در مقابل هزینه ای که دریافت میکنیم مسئولیم و این وظیفه را به نحو احسن انجام خواهیم داد و چنانچه تنها یکی از طرح های طراحی شده را در گشت و گذارهای اینترنتی تان یافت نمودید قرارداد ما از همان لحظه قابل پیگیری خواهد بود.

چرا پزشکِ برتر؟

انتخاب این نام جهت راه اندازی یک مجموعه به این معناست که مجموعه ای از خدمات تخصصی برای پزشکان صورت میگیرد که کیفیت ارائه خدمات را برای جذب حداکثری مراجعه کننده بصورت کاملا انحصاری حفظ نماید.

درباره پزشک برتر!

در دنیایی که متفاوت بودن کار ساده ای نیست ما متفاوت بودن را برگزیده ایم تا با برترین ها کار کنیم.وبسایت پزشک برتر با توجه به نیاز روزافزون جامعه به خدمات پزشکی و ایجاد پیوند میان پزشک و بیمار پا به میدان نهاده تا از فضای مجازی به مطب پزشکان پل بزند تا این گروه فرهیخته جامعه بتواند داشته های خود را به گروه های بزرگتری از مردم برساند. با توجه به اینکه پزشکان به دلیل دغدغه های فراوان فرصت اداره کافی برای این کار را ندارند ما صفر تا صد این فرآیند را برعهده می گیریم. از طراحی سایت (فقط تخصصی پزشکی) گرفته تا اداره شبکه های اجتماعی و تولیدمحتوای کارشناسانه. دانش شما با مهارت ما جامعه ای تندرست خواهد ساخت.

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای پزشک برتر